rozšířené vyhledávání ...

Anketa

Obec v roce 2021 osvítila lodhéřovský kostel. Jaký máte názor na osvětlení této dominanty?

14. 1. 2022

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Jak často sledujete úřední desku obce (zaškrtnout lze pouze jednu variantu)

22. 9. 2020

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Úřední desku obce sledujete zejména (zaškrtnout lze pouze jednu variantu)

22. 9. 2020

Třídíte odpad?

17. 10. 2018

Životní situace

Počasí dnes:

6. 7. 2022

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Dnes je středa, 6. 7. 2022, 17:40:01

Mapová aplikace

Mapové podklady

Přátelé osadního domku ve Studnicích

Jedná se o klub 7 studnických občanů, kteří pořádají kulturní a sportovní akce v této místní části. Za tímto účelem je jim pronajímána budova obecního domku, kde se scházejí za účelem těchto aktivit. Pořádají každoročně tradiční velikonoční turnaj ve stolním tenise a dětský den. V posledních letech jsou jejich akce velice vyhledávané jak místními dětmi, tak i dětmi z blízkého okolí.

V roce 2017 uspořádali akci Naučná stezka pro děti a rodiče. Pro děti připravili nejen vědomostní soutěže, ale i sportovní disciplíny – například střelbu ze vzduchovky, soutěž v rybolovu apod. Odvážlivci si uvařili k večeři kotlíkový buřtguláš a ve stanu přespali až do rána.

Díky sponzorům se jim podařilo získat zajímavé věcné odměny. Jejich činnost je pro obyvatele Studnice velice záslužná a místní obyvatelé se snaží při pořádání těchto akcí spolupracovat.

domek

Zpět na Spolky a sdružení